41-800 Zabrze, ul. Rostka 1
32 271 75 53

Członek grupy :

Aparatura Modułowa

HAGER
Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji. Innowacyjność oraz systematyczny rozwój ich produktów i systemów, to podstawowe cechy firmy Hager. Niezmiennym celem firmy jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Nasza oferta obejmuje wszystkie rozwiązania marki Hager – aparaturę modułową, rozdział energii, obudowy i rozdzielnice, tehalit – systemy prowadzenia przewodów oraz osprzęt elektroinstalacyjny w postaci marki Berker.
hager.pl
ETI
Firma macierzysta ETI-ELEKTROELEMENT d.o.o. w Słowenii należy do największych w EUROPIE fabryk sprzętu elektrotechnicznego. Istnieje 52 lata. Zatrudnia 1050 pracowników. W latach 2005-2006 Firma ETI Polam zaadoptowała część nieruchomości firmy Polam Pułtusk S.A. Jej główny asortyment produkcji to: wyłączniki nadprądowe i ochronne różnicowo-prądowe, bezpieczniki topikowe wszystkich wielkości i charakterystyk zarówno niskiego jak i średniego napięcia, ceramika elektrotechniczna oraz rozdzielnice w wykonaniach z tworzyw sztucznych oraz z metalowych
etipolam.com.pl

  

 TRACON ELECTRIC
Węgierski producent posiadający przekrojową ofertę dla instalatora.
Wśród oferty znajdą Państwo również aparaturę modułową. Nowoczesne wzornictwo idące w parze z niezawodnością stanowią idealną alternatywę dla znanych marek w tym segmencie.
pl.traconelectric.com
F&F
Firma F&F powstała w 1992 roku. Doświadczenie właścicieli
z zakresu elektroniki i elektrotechniki pozwoliło stworzyć firmę o profilu produkcyjnym, oferującą elektroniczne urządzenia sterujące dla automatyki domowej i przemysłowej.
fif.com.pl
PRO-TEC
Producent ochronników przeciwprzepięciowych dla sieci elektrycznych oraz niskonapięciowych. Ponadto dystrybutor liczników modułowych oraz podzespołów niskonapięciowych stosowanych w branży oświetleniowej.
pro-tec.com.pl
LEGRAND
Marka rozpoznawalna w Polsce oraz w całej Europie. Szeroka oferta produktowa oraz nowoczesne wzornictwo.
legrand.pl
EATON
Światowy dostawca komponentów elektroinstalacji automatyki oraz rozdziału energii.
eaton.pl
SCHNEIDER ELECTRIC
Jedna z największych firm w tym kanale na świecie. Bogata oferta produktowa i wielki wkład w rozwój branży elektroinstalacyjnej.
se.com/pl