41-800 Zabrze, ul. Rostka 1
32 271 75 53

Członek grupy :

Kable i przewody

ELPAR
Firma Elpar jest obecnie naszym czołowym dostawcą kabli i przewodów instalacyjnych. W ofercie znajdziecie Państwo Kable i przewody niskiego napięcia, przewody bezhalogenowe, kable kolejowe oraz wykonania górnicze.
Wysoka jakość oraz atrakcyjna oferta pozwala nam realizować większość potrzeb naszych klientów.
elpar.pl
ELEKTROKABEL
Firma Produkująca od podstawowych przewodów elektrycznych poprzez przewody słaboprądowe do wiązek samochodowych i sprzętu nagłaśniającego oraz do sterowania; przewody koncentryczne do przesyłania sygnału telewizyjnego i internetu bezprzewodowego; przewody giętkie do instalacji maszyn i urządzeń do odbiorników ruchomych aż po energetyczne kable ziemne i przewody w izolacji gumowej.
 elektrokabel.pl
BITNER
Przewody niskonapięciowe, przewody sterownicze oraz specjalistyczne.
Przewody audiotechniczne.
www.bitner.com.pl/
LAPP GROUP
Niemiecki producent kabli oraz przewodów specjalistycznych.
Rozwiązania tej firmy są stosowane na całym świecie.
 lapppoland.lappgroup.com
NKT
Jeden z największych i najstarszych producentów kabli w europie.
bogata oferta oraz wysoka jakość wykonania. Oprócz przewodów i kabli niskonapięciowych, NKT realizuje również kable średnio, wysokonapięciowe oraz wykonania podmorskie.
nkt.com.pl
TF Kable
Grupa TELE-FONIKA Kable S.A. (TF Kable) znajduje się w światowej czołówce firm branży kablowej, jest wiodącym europejskim producentem kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują swoich odbiorców w ponad 80 krajach. W swoim asortymencie posiadają ok. 25 tys. typów kabli i przewodów.
tfkable.com
HELUKABEL
Producent obecny w kilkudziesięciu krajach na świecie.
Oprócz typowych kabli i przewodów na uwagę zasługuje grupa oponowych rozwiązań w marce Titanex oraz przewody do falowników. W polsce firma obecna od 2000 roku i ciągle się rozwijająca.
 helukabel.pl
TECHNOKABEL
Technokabel to nowoczesna fabryka kabli sprzedająca swoje wyroby do renomowanych klientów w kraju i za granicą. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników posiadający wiedzę i doświadczenie zapewnia produkcję nowoczesnych kabli i przewodów. Ich kluczowe kompetencje to projektowanie, produkcja i sprzedaż wysokiej jakości kabli i przewodów dla przemysłu, energetyki, oraz dla infrastruktury budownictwa i transportu.
technokabel.com.pl
CET  -ZAMEL
Marka Cet jest częścią spółki pszczyńskiej firmy Zamel.
Firma koncentruje się na przewodach nisko-prądowych i sterowniczych.
zamel.com-cet-kable