41-800 Zabrze, ul. Rostka 1
32 271 75 53

Członek grupy :

Ochrona Przeciw-przepięciowa i Odgromowa

PRO-TEC
Producent ochronników przeciwprzepięciowych dla sieci elektrycznych oraz niskonapięciowych. Ponadto pro-tec to dystrybutor liczników modułowych oraz podzespołów niskonapięciowych stosowanych w branży oświetleniowej.
pro-tec.com.pl
HAGER
Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji. Innowacyjność oraz systematyczny rozwój ich produktów i systemów, to podstawowe cechy firmy Hager. Niezmiennym celem firmy jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Nasza oferta obejmuje wszystkie rozwiązania marki Hager – aparaturę modułową w tym także aparaturę zabezpieczającą przed wyładowaniami atmosferycznymi.
hager.pl
ETI
Firma macierzysta ETI-ELEKTROELEMENT d.o.o. w Słowenii należy do największych w EUROPIE fabryk sprzętu elektrotechnicznego. Istnieje 52 lata. Zatrudnia 1050 pracowników. W latach 2005-2006 Firma ETI Polam zaadoptowała część nieruchomości firmy Polam Pułtusk S.A. Jej główny asortyment produkcji to: wyłączniki nadprądowe i ochronne różnicowo-prądowe, bezpieczniki topikowe wszystkich wielkości i charakterystyk zarówno niskiego jak i średniego napięcia, ceramika elektrotechniczna oraz rozdzielnice w wykonaniach z tworzyw sztucznych oraz z metalowych. Eti jako producent aparatury modułowej posiada pełną ofertę zabezpieczeń przeciw-przepięciowych.
etipolam.com.pl
AN-KOM  Ochrona odgromowa
Polski producent a Andrychowa posiadający pełną ofertę dla instalacji odgromowych dla domu jak i do przemysłu.
an-kom.pl
ELKO-BIS Ochrona Odgromowa
Największy producent aparatury do ochrony odgromowej w kraju.
KOmpletna oferta oraz bogate wzornictwo produktów.
elkobis.com.pl