41-800 Zabrze, ul. Rostka 1
32 271 75 53

Członek grupy :

Rozdzielnice i Obudowy

HAGER
Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji. Innowacyjność oraz systematyczny rozwój ich produktów i systemów, to podstawowe cechy firmy Hager. Niezmiennym celem firmy jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.
Nasza oferta obejmuje wszystkie rozwiązania marki Hager – aparaturę modułową, rozdział energii, obudowy i rozdzielnice, tehalit – systemy prowadzenia przewodów oraz osprzęt elektroinstalacyjny w postaci marki Berker.
hager.pl
ETI
Firma macierzysta ETI-ELEKTROELEMENT d.o.o. w Słowenii należy do największych w EUROPIE fabryk sprzętu elektrotechnicznego. Istnieje 52 lata. Zatrudnia 1050 pracowników. W latach 2005-2006 Firma ETI Polam zaadoptowała część nieruchomości firmy Polam Pułtusk S.A. Jej główny asortyment produkcji to: wyłączniki nadprądowe i ochronne różnicowo-prądowe, bezpieczniki topikowe wszystkich wielkości i charakterystyk zarówno niskiego jak i średniego napięcia, ceramika elektrotechniczna oraz rozdzielnice w wykonaniach z tworzyw sztucznych oraz metalowe w tym popularna seria ETIBOX
etipolam.com.pl
VER-TOM
Producent rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. oferta obejmuje rozdzielnice modułowe, rozdzielnice budowlane, internetowe i elektryczne, zestawy złączowo-pomiarowe, rozdzielnice główne, rozdzielnice piętrowe, tablice mieszkaniowe, szafy dla instalacji oświetleniowych, gazowych, wodnych, internetowych, aż po wielkogabarytowe rozdzielnice przemysłowe, budowane na indywidualne zamówienia.
vertom.pl
Elektro-Plast Opatówek
program produkcji tego producenta to wyroby elektroinstalacyjne z tworzyw sztucznych m.in. rozdzielnice natynkowe i podtynkowe, tablice licznikowe, szeroka gama uchwytów do kabli i przewodów, puszki instalacyjne, puszki hermetyczne, zwijaki bębnowe – przedłużacze itp.
elektro-plast.pl
INCOBEX
Producent rozdzielnic i obudów termoutwardzalnych.
Realizacja standardowych wykonań oraz zamówień indywidualnych opartych o wszystkie stosowane technologie.
incobex.pl